Владимир-Волынская епархия

Володимир-Волинська єпархія. В Ковелі закладено новий храм

У богослужінні, очолюваному єпископом Володимир-Волинським і Ковельским Никодимом, взяли участь настоятелі 12 храмів міського благочиння, а також парафіяни та паломники храму-каплиці Почаївської ікони Божої Матері, на території якого буде зводиться новий храм.
 

Володимир-Волинська єпархія. Силенський храм увічався куполами з хрестами

21 травня в с. Сильне Любомльського благочиння відбулася значима подія. Цього дня було освячено 3 купола та хрести для храму в ім’я пророка Божого Іллі що будується на парафії. Освячення провів настоятель церкви прот. Михаїл Крючковський.

 

Володимир-Волинська єпархія. Престольне свято у смт. Заболоття

18 травня церква вшановувала образ Пресвятої Богородиці «Неупиваєма Чаша». В цей день жителі смт. Заболоття, що у ратнівському благочинні, святкували своє престольне свято. З раннього ранку сяйво хрестів на церковних куполах закликало кожного зайти до храму та молитовно поспілкуватися з образом пресвятої Богородиці «Неупиваєма Чаша».

 

Володимир-Волинська єпархія. Престольне свято в Ростані

6 травня відзначали пам’ять святого великомученика Георгія Побідоносця в храмі с. Ростань Шацького благочиння. Вже довгий час, він є покровителем села, тому що старий храм, також був освячений на честь святого Георгія.

 
Другие статьи...


Mail.ru Rambler's Top100 logoSlovo.RU