Июнь 2011

ЖИТОМИР. Єпархія зустріла новопризначеного архіпастиря

16 червня у Житомирську єпархію прибув новопризначений правлячий архієрей - Преосвященніший  єпископ Житомирський і Новоград-Волинський  Никодим.

 Read More...ЧЕРНИГОВ. Архипастырский визит в с.Льгов

16 июня Высокопреосвященнейший Амвросий, архиепископ Черниговский и Новгород-Северский, посетил с. Льгов, где совершил божественную литургию с освящением храма в честь Казанской иконы Божией Матери.

 Read More...КИЕВСКАЯ ОБЛАСТЬ. Епископ Броварской Феодосий и епископ Новомосковский Евлогий совершили Божественную Литургию в храме села Плоское

По благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Владимира, викарий Киевской Митрополии епископ Броварской Феодосий и викарий Днепропетровской епархии епископ Новомосковский Евлогий совершили Божественную Литургию в Покровском храме в селе Плоское Броварского района.

 Read More...ХРАМ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЫ


Адрес: Киевская обл., Броварской р-н., с. Плоское.

 Read More...КИЕВ. Блаженнейший Митрополит Владимир освятил закладной камень в основание храма на территории госпиталя МВД в Киеве

15 июня  Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Владимир освятил закладной камень в основание церкви во имя Архистратига Божиего Михаила. Храм будет построен в Подольском районе г. Киева на территории областного госпиталя Главного управления МВД Украины.

 Read More...СЕВАСТОПОЛЬ. Митрополит Симферопольский и Крымский Владыка Лазарь освятил в Севастополе храм во имя святого праведного воина Феодора Ушакова

В Академии Военно-морских сил Украины им. П. С. Нахимова появился свой храм. 15 июня его освятил во имя святого праведного воина Феодора Ушакова Митрополит Симферопольский и Крымский Владыка Лазарь. Теперь курсанты и преподаватели в любое время смогут помолиться в стенах храма, поставить свечи.

 Read More...НОВАЯ КАХОВКА. Установлен купол и крест на часовне в Каховком гериатрическом пансионате

 Read More...МИКОЛАЇВ. У місті відкрито храм у пам’ять про загиблих міліціонерів

Днями на території Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Миколаївській області відбулось урочисте відкриття храму Святого мученика Іоанна Воїна, збудованого на знак пошани та пам’яті про працівників органів внутрішніх справ, загиблих під час виконання службових обов’язків.

   
Звертаючись до членів сімей загиблих міліціонерів, запрошених керівників органів влади міста та області, заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенант міліції Сергій Черних зазначив, що відкриття храму – це данина пам’яті та поваги до тих правоохоронців, які пожертвували своїм життям заради інших людей. Немає майбутнього в тих, хто не пам’ятає минулого, і з історії не можна викреслити жодної події. Головне, щоб та кількість солдатів правопорядку, чиї прізвища викарбувані на гранітній дошці пошани пам’ятного знаку, розташованого перед храмом, не змінювалася, і цифра «45» залишилася постійною.


Зі словами привітання звернулися до присутніх перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Геннадій Ніколенко, Миколаївській міський голова Володимир Чайка та Митрополит Миколаївській і Вознесенський владика Питирим. Кожен з гостей висловив щиру подяку керівництву УМВС України в Миколаївській області та всім небайдужим, хто брав участь у будівництві храму.


У своїй промові начальник обласного Управління генерал-майор міліції Михайло Слєпаньов зазначив, що церква – це символ любові, надії та віри. Храм Святого мученика Іоанна Воїна збудовано на честь мужності та героїзму правоохоронців – тих, хто не замислюючись, віддав своє життя, аби захистити громадян від злочинних посягань. На закінчення Михайло Анатолійович вручив Митрополиту Миколаївському і Вознесенському владиці Питириму ключ від храму та попросив благословити та освятити його.
 

Після урочистого перерізання символічної стрічки отець Питирим  відслужив урочистий молебень на честь відкриття храму, а також нагородив начальника УМВС Михайла Слєпаньова орденом преподобного Іллі Муромця та почесною грамотою. Після закінчення церемонії священнослужителі провели панахиду за загиблими працівниками міліції. 

 УМАНЬ. Владыка Пантелеимон посетил села Уманского благочиния.

 Read More...ПОЛТАВА. Продолжается строительство Михайловского храма в селе Щербани Полтавского района

Продолжается строительство храма в честь Архистратига Божьего Михаила в селе Щербани Полтавского района.

 Read More...Страница 7 из 14
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>


Mail.ru Rambler's Top100 logoSlovo.RU